Ramen Toruń

W sercu toruńskiej starówki na ulicy Szeroka 34 znajduje się nasz firmowy lokal – BAZA by Deer Bear. W środku znajdziesz zaskakujące połączenie restauracji japońskiej z pubem oferującym kraftowe piwa – CRAFT BEER & RAMEN.

CRAFT BEER

deska degustacyjna

W ofercie Bazy znajduje się całe portfolio naszych butelek i puszek – staramy się mieć na miejscu każdy rodzaj piwa, który aktualnie produkujemy, dodatkowo często w Bazie znajdziesz piwa ciężko dostępne, lub niedostępne wcale. Oprócz oferty butelkowej i puszkowej oferujemy piwa lane z dziesięciu kranów w trzech pojemnościach – degustacyjnej 100 ml, średniej 330 ml i dużej 500 ml w firmowym szkle.

 

 

 

Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia piwa w postaci deski degustacyjnej gdzie sam dobierasz zestaw 4rech piw spośród 10ciu oferowanych aktualnie na kranie.

Poza piwem w lokalu znajdziesz gadżety browaru Deer Bear, które aktualnie posiadamy w sprzedaży – są to różnego rodzaju szkła do piwa, koszulki, podkładki i wiele innych gadżetów.

 

RAMEN

Tantanmen Ramen

Oprócz piwa głównym tematem przewodnim bazy jest kuchnia japońska a  zwłaszcza Ramen. Staramy się serwować oryginalny japoński ramen w Toruniu. Korzystamy z oryginalnych surowców, które pochodzą bezpośrednio z Japonii. Serwujemy świeże, długo gotowane buliony, świeży alkaliczny makaron ramen jak i mnóstwo oryginalnych dodatków. Trzymamy się oryginalnych receptur tworząc nasze buliony, tare i oleje. Dodatkowo serwujemy smażony makaron jak i japońskie pierożki gyoza. Zapraszamy na nasz profil FB, gdzie znajdziecie aktualne menu. BAZA TORUŃ

Oprócz prowadzenia restauracji ramen w Toruniu stworzyliśmy sklep internetowy, w którym możesz zamówić dodatki do Ramenu jak i samo danie w formie do przygotowania w 10 minut, które wysyłamy do Ciebie do najbliższego paczkomatu. Bulion z tare nabiliśmy w butelkę, a makaron i resztę dodatków spakowaliśmy osobno. Klikając w obrazek obok możesz zamówić go do siebie do domu z wysyłką w całej Polsce.

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Potwierdź swój wiek