O nas:

Cześć! Jesteśmy Deer Bear!

13995619_1815948191972920_6933164885183123668_oBrowar Deer Bear istnieje od roku 2015. W niedługim okresie czasu udało nam się uwarzyć kilkanaście rodzajów piwa. Warząc piwo dobieramy surowce od sprawdzonych dostawców z każdego zakątka świata. Korzystamy z chmielu ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Nowej Zelandii, słodów z rodzimych jak i specjalistycznych angielskich i niemieckich słodowni. Drożdże przyjeżdżają do nas z Francji jak również z Polski. Warząc piwo często tradycja przeplata się z nowoczesnością, nasz rodzimy rynek z partnerami z najdalszych zakątków globu.

Świat piwa jest zróżnicowany i bardzo bogaty – robimy wszystko, by pokazać Ci jak największą jego część.

12238002_1703715809862826_3666497566392860217_ospokojnie, to tylko piwo.

Już na pierwszy rzut oka czujesz, że nasze piwa nie zapowiadają się standardowo? Kolorowe etykiety z postaciami jeleni i niedźwiedzi to znak, że w środku butelki możesz spodziewać się czegoś wyjątkowego. Ale spokojnie – tworząc piwo na pierwszym miejscu stawiamy pijalność – jeśli dopijając ostatnie łyki piwa zerkasz z zaciekawieniem na nową butelkę – to znak, że się udało!

Dlaczego spokojnie? Piwo potrzebuje czasu. Dobre piwo to nie tylko dobre surowce – to przede wszystkim nacisk na to, by każdy z procesów jego produkcji, mógł odbyć się bez pośpiechu. Spokojnie – dopilnujemy by piwo dojrzewało powoli, by potem dostarczyć je do klienta możliwie jak najszybciej.

Może nie mamy tysiąca bilbordów, reklam w telewizji i znanych twarzy w kampaniach reklamowych. Może nasz piwowar – Grzegorz nie jest najlepszym mówcą, ale o piwie wie sporo. Zaczynał w domu jako piwowar domowy, by po sukcesach w konkursach piw domowych rozpocząć zawodową karierę jako piwowar w dużym browarze. Doświadczenie procentuje, a odwaga w doborze składników i dbałość o ich jakość daje nam nadzieję, że nie tylko huczny marketing się liczy. Spokojnie – to tylko piwo.

Tu decyduje smak, aromat i przyjemność z degustacji.

From Toruń With Hops

Lubimy podróżować, możemy uwarzyć swoje piwo w innym miejscu i następnie wysłać je w drugi koniec Polski. Nie zmienia to jednego – inicjatywa jaką jest Browar Deer Bear powstała w Toruniu. W tym mieście nabraliśmy doświadczenia w zawodzie jakim jest piwowarstwo i staramy się promować to piękne miasto. To tu możesz spotkać naszego piwowara przy kuflu dobrego piwa w jednym z lokalnych pubów. To tu powstają nasze receptury i tu doszlifowywane są nowe pomysły.

Zapraszamy do kontaktu

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Potwierdź swój wiek